شرکت رادیاتور ایران

شرکت رادیاتور ایران در صورت‌های مالی تلفیقی یکساله سود هر سهم را ۴۳۱ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت رادیاتور ایران در اطلاعات و صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ سود هرسهم را ۴۳۱ ریال اعلام کرد؛ این در حالی است که سود هرسهم شرکت اصلی مبلغ ۳۹۱ ریال اعلام شده است.

سود عملیاتی در صورت های مالی تلفیقی «ختور» مبلغ ۱۲۰ میلیارد ریال، سود خالص ۱۲۹ میلیارد ریال و سود انباشته قابل انتساب به صاحبان سهام شرکت اصلی مبلغ ۴۶۶ میلیارد ریال منتشر شده است.

این شرکت در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که قصد دارد سهم بازار محصولات آلومینیومی را افزایش دهد. همچنین            سهم بازار محصولات مس و برنجی افزایش صادرات را حفظ کند و صادرات انواع رادیاتور به کشور های هدف را افزایش دهد. همچنین توسعه تکنولوژی و نوآوری را با توجه به شرایط بازار و رقبا و لزوم انجام صادرات در برنامه خود قرار داده است.

«ختور» در گزارش درآمدهای عملیاتی و بهای تمام شده این دوره، مبلغ فروش را یک هزار و ۹۲۳ میلیارد ریال و سود ناخالص را ۳۰۷ میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریال منتشر کرده است؛ همچنین برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ برآورد فروش و بهای تمام شده خود را مبلغ دو هزار و ۳۲۳ میلیارد ریال اعلام کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع