.

بیست و هفتمین نشست فوق العاده سالانه و کمیته کاری فدراسیون بورس های اروپا-آسیایی در روز پنج شنبه ۲۳ خرداد ۹۸ به میزبانی بورس بخارست در رومانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از سایت فیاس، در این نشست اعضای کمیته حسابرسی مدیرعامل بورس بخارست را به عنوان رییس جدید این کمیته برگزیدند.

علاوه بر این، با تایید اعضای فیاس، سپرده گذاری مرکزی و پایاپای مسقط و بورس اسکاتلند به عنوان دو عضو جدید به عضویت دایمی فیاس درآمدند.

روز جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، مراسم معرفی کارگزاران برتر اعضای فیاس برگزار شد. این مراسم با هدف تعیین و معرفی بهترین شرکت های کارگزاری از بین اعضای فیاس، ارتقای سطح آگاهی و شـناخت اعضا از کارگزاران بومــی هر عضو و ارایه فرصـــتی به کارگزاران منتخب در دو بازار سهام و ابزار با درآمد ثابت برگزار و نتایج آن اعلام شد.

در بررسی بازار سهام کشور های عضو فیاس، شرکت کارگزاری مفید معرفی شده از سوی بورس تهران به مقام دوم و مدال نقره این لیگ دست یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت بورس، در بازار ابزار با درآمد ثابت، شرکت های کارگزاری  مفـــید و بانک مسکن معرفی شده از سوی فرابورس به ترتیب حایز رتبه های دوم  مدال نقره و سوم  مدال برنز شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار