صنایع شیمیایی سینا

شرکت صنایع شیمیایی سینا صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷ را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت صنایع شیمیایی سینا در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷ سود هرسهم را ۳هزار و ۴۳۹ریال اعلام کرد. این رقم در حالی منتشر شده که «شسینا» در سال مالی۱۳۹۶ با زیان ۱۴۹ریالی برای هرسهم مواجه بود.

سود عملیاتی این شرکت مبلغ ۹۹میلیارد ریال، سود خالص را مبلغ ۱۰۵میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره مبلغ ۱۲۴میلیارد ریال اعلام شده است.

«شسینا» در تشریح اهداف خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که در سال جاری قصد دارد تولید و فروش را افزایش دهد و فرآیند تولید و اصلاح تکنولوژی تولید را بهبود بخشد. همچنین فروش هگزامین و پارافرمالدئید صادراتی را رشد دهد.

این شرکت در برآوردی که از تغییرات نرخ فروش محصولات و نرخ خرید مواد اولیه خواهد داشت اعلام کرد که با توجه به رقابتی بودن محصولات نرخ فروش در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ بستگی به قیمت خرید مواد اولیه از شرکتهای پتروشیمی را دارد.

گفتنی است؛ طبق توافق به عمل آمده بدهی ۱۰۰میلیارد ریالی به شرکت پتروشیمی شیراز طی ۴۸ قسط ۳میلیارد و ۳۵۲میلیون ریالی پرداخت خواهد شد با توجه به رفع این مورد موانع اخذ تسهیلات برطرف می شود.

فروش «شسینا» در این دوره به مبلغ ۶۲۲میلیارد و ۸۵میلیون ریال رسید و برای سال مالی۱۳۹۸ پیش بینی کرده که فروش آن به ۶۷۲میلیارد و ۴۹۲میلیون ریال خواهد رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع