بیمه سامان

شرکت بیمه سامان قصد دارد سرمایه خود را به ۲هزار و ۵۰۰میلیارد ریال برساند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، هیات مدیره شرکت بیمه سامان قصد دارد پیشنهاد افزایش سرمایه ۶۶درصدی خود را به مجمع عمومی فوق العاده ارایه دهد.

با توجه به ماده۳ دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، هیات مدیره «بساما» گزارش توجیهی پیشنهاد افزایش سرمایه خود را تهیه کرد. این شرکت قصد دارد سرمایه خود را از مبلغ یک هزار و ۵۰۰میلیارد ریال به مبلغ ۲هزار و ۵۰۰میلیارد ریال برساند.

قرار است این افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، سود انباشته، سایر اندوخته ها تامین شود و هدف آن توسعه شبکه نفوذ و تعدد مراکز خدمات رسانی به بیمه گذاران، افزایش توان پذیرش ریسک و قابلیت انجام سایر فعالیتهای غیر بیمه ای از جمله افزایش توان سرمایه گذاری، تحصیل اموال و دارایی های مورد نیاز شرکت و در نتیجه ارتقای رتبه توان گری مالی است که این تصمیم در تاریخ ۲۱خرداد۱۳۹۸ به تصویب هیات مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارایه می شود. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می شود.

لازم به ذکر است؛ انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع