كمك فنر ايندامين

شرکت کارخانجات کمک فنر ایندامین سایپا در صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷، سود هرسهم را با افت ۹۴درصدی نسبت به سال مالی۱۳۹۶ مبلغ ۳ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت کارخانجات کمک فنر ایندامین سایپا در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷، سود هر سهم را با افت ۹۴درصدی نسبت به سال مالی۱۳۹۶ مبلغ سه ریال اعلام کرد.

این شرکت سود عملیاتی خود را با کاهش ۴۶درصدی مبلغ ۱۸میلیارد ریال، سود خالص را با کاهش ۹۴درصدی مبلغ ۹۲۳میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره را مبلغ ۱۲۹میلیارد ریال اعلام کرد.

در این گزارش فروش شرکت در این دوره به مبلغ ۲هزار و ۴۲میلیارد و ۵۳۲میلیون ریال رسیده و سود ناخالص آن ۱۵۲میلیارد و ۵۹۲میلیون ریال اعلام شد.

«خکمک» در برآوردی که از تغییرات نرخ فروش محصولات و نرخ خرید مواد اولیه داشته اعلام کرد که با توجه به استراتژیک شرکت سایپا به عنوان خریدار عمده محصولات، تغییرات با اهمیتی پیش بینی نشده است. همچنین به استثنای افزایش غیر متعارف نرخ ارز جهت تامین مواد اولیه وارداتی و به تبع آن افزایش نرخ فولاد و ورق، مواد پلیمری در تامین مواد اولیه داخلی در سایر موارد تغییرات با اهمیتی پیش بینی نشده است.

در جزییات منابع تامین مالی شرکت در پایان دوره با توجه به تغییرات در نرخ تسهیلات دریافتی (تبدیل نرخ تسهیلات بالا به نرخ ۱۸درصد) کاهش هزینه مالی پیش بینی شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع