سرمايه گذاري پارس توشه

شرکت سرمایه‌گذاری پارس توشه در دوره مالی ۱۲ماهه خود اعلام کرد که پرتفوی سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس با رشد چهار هزار و ۵۳۲میلیارد و ۹۵۶ میلیون ریال همراه شده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری پارس توشه در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹ اسفند۱۳۹۷، سود هرسهم را ۸۰۲ ریال اعلام کرد که نسبت به سال مالی۱۳۹۶ معادل ۴۷درصد افزایش یافته است.

این شرکت سود عملیاتی را با رشد ۲۴درصدی به مبلغ یک هزار میلیارد ریال، سود خالص را با رشد ۴۷ درصدی مبلغ یک هزار و ۲۰۳میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را با رشد ۵۰ درصدی مبلغ دو هزار و ۷۱۴میلیارد ریال اعلام کرد.

«وتوشه» در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس بهای تمام شده را با رشد ۴۲۹میلیارد و ۴۰۹ میلیون ریالی مبلغ یک هزار و ۲۱۶ میلیارد و  ۹۲۷میلیون ریال اعلام و ارزش بازار آن نیز با رشد ۷۲۷میلیارد و ۶۴۷ میلیون ریال به ارزش پنج هزار و ۷۴۹میلیارد و ۸۸۳ میلیون ریال رسید.

گفتنی است؛ در این گزارش پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس با رشد چهار هزار و ۵۳۲میلیارد و ۹۵۶میلیون ریال همراه شده است.

این شرکت در این دوره کل سهام واگذار شده پرتفوی خود را ۱۶میلیارد و ۹۶۰میلیون ریال اعلام کرد که سود این واگذاری به هشت میلیارد و ۶۷۴ میلیون ریال رسید. از سوی دیگر سهام خریداری شده در بورس این شرکت به ۴۳۷ میلیارد و ۶۹۵ میلیون ریال رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع