شرکت صنعتی پارس‌مینو

شرکت صنعتی پارس مینو در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه ۹۷، سود هر سهم را ۴۱۸ ریال اعلام کرد. سود هرسهم در شرکت اصلی ۳۵۸ ریال است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، «غپینو» سود عملیاتی تلفیقی خود را مبلغ ۸۲۶ میلیارد ریال، سود خالص را مبلغ ۵۲۶ میلیارد ریال و سود انباشته قابل انتساب به صاحبان سهام شرکت اصلی مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعلام کرد.

این شرکت در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که مدیریت هزینه ها و افزایش بهره وری در جهت بهبود شرایط و تحقق سود آوری در سالهای آتی است، لذا در این خصوص تمرکز ویژه بر تولید محصولات با برندهای جدید جهت ایجاد بستر مناسب برای سهم بیشتر بازار و کاهش هزینه های مالی دارد.

همچنین در برآوردی که این شرکت از تغییرات نرخ فروش محصولات و نرخ خرید مواد اولیه داشته است اعلام شد افزایش نرخ فروش محصولات در سال مالی گذشته تابعی از افزایش قیمت مواد اولیه و کشش بازار و محصولات رقبا است که با توجه به روند پیش رو انتظار می رود ۲۵ تا ۳۰ درصد به نرخ محصولات اضافه شود. علاوه بر این برآورد شرکت در خصوص افزایش قیمت مواد اولیه با توجه به نوسان قیمت ها در بازار در سال جاری افزایشی پیش بینی می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع