بهره وری

شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۲۹۵ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ افزایش ۴۹۴ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران با سرمایه یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۵۵۳ میلیارد و ۶۴۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۲۹۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۴۹۴ درصد افزایش داشته است.

در گزارش حسابرسی شده شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران نسبت به گزارش حسابرسی نشده، ۳ درصد افزایش سود به سبب کاهش مالیات بر درآمد مشاهده می‌شود.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ یک هزار و ۷۱۹ میلیارد و ۲۱۹ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"مادیرا" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲۶۱ میلیارد و ۹۲۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۲۱۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران در صورت های مالی تلفیقی، سود هر سهم در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را مبلغ یک هزار و ۲۹۶ ریال و سود خالص را مبلغ یک هزار و ۵۵۵ میلیارد و ۴۳۲ میلیون ریال اعلام کرده است.

همچنین بر اساس این گزارش، شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران، راه اندازی خط تولید یخچال و ماشین لباسشویی، تولید و فروش لوازم خانگی، توسعه بازارهای فروش، بهبود خدمات پس از فروش را از جمله اهداف و راهبردهای آتی مدیریت در خصوص تولید و فروش محصولات خود اعلام کرده است.

"مادیرا" در برآورد خود از تغییرات نرخ فروش محصولات در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ اعلام کرده است در این دوره با توجه به اینکه تامین ارز شرکت از طریق نرخ های مندرج در سامانه نیما است، تغییرات ناشی از آن در نرخ محصولات اعمال خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع