نامه آموزش

محبوبه جعفری: «موسسات و شرکت‌های آموزشی که مجوز کمیته راهبری آموزش دارند می توانند در تالارهای مناطق، تبلیغات دوره های آموزشی خود را انجام دهند»

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، مدیر توسعه فرهنگ سرمایه‌گذاری شرکت بورس تهران طی نامه‌ای ضمن بیان مطلب بالا خطاب به مدیران تالارهای مناطق بورس اوراق بهادار تهران، اعلام کرد: از آنجایی که یک نفر نماینده از طرف شرکت بورس تهران در آن کمیته حضور داشته و بر اجرای صحیح برگزاری دوره‌های آموزشی نظارت خواهد کرد، تبلیغات این موسسات در محل تالار بلا مانع است.

وی افزود این موضوع فرصت خوبی هم  برای موسسات آموزشی دارای مجوز و هم برای عموم سرمایه گذاران است و در نهایت موجب ارتقای سطح سواد مالی در کشور می گردد.

در متن این نامه آمده است: «همانگونه که مستحضرید، موسسات و شرکت‌های آموزشی جهت برگزاری دوره‌های آموزشی مطابق با دستورالعمل برگزاری دوره‌های آموزشی بازار سرمایه، مصوب هیات مدیره محترم سازمان بورس و اوراق بهادار، باید از کمیته راهبری آموزش بازار سرمایه مجوز برگزاری دوره‌های آموزشی اخذ کنند.

لازم به ذکر است، یک نفر نماینده از طرف شرکت بورس اوراق بهادار تهران نیز در آن کمیته حضور داشته و بر اجرای صحیح مفاد برگزاری دوره‌های آموزشی نظارت می‌کند.

بر اساس دستورالعمل مذکور و ضوابط تبلیغات دوره‌های آموزشی مرتبط با بازار سرمایه، مصوب کمیته راهبری آموزش بازار سرمایه، این موسسات می توانند در چارچوب های اعلامی تبلیغات خود را انجام دهند.

لذا خواهشمند است در خصوص تبلیغات موسسات دارای مجوز در تالارهای مناطق همکاری‌های لازم به عمل آید.

شایان ذکر است، اسامی موسسات دارای مجوز در سایت شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس بخش کمیته راهبردی بازار سرمایه درج شده است.»

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه