نفت

شرکت نفت پاسارگاد در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۳۹۸ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶، افزایش ۴۵ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت نفت پاسارگاد با سرمایه ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت نفت پاسارگاد در دوره یاد شده، مبلغ ۹۵۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳۹۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ رشد ۴۵ درصدی داشته است.

این شرکت شناسایی ۱۰۹ میلیارد ریال سایر درآمدهای عملیاتی و همچنین کاهش سایر هزینه های عملیاتی را از دلایل عمده این افزایش سود نسبت به دوره مشابه در سال مالی گذشته اعلام کرده است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ یک هزار و ۶۵ میلیارد و ۲۴۵ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"تایرا" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۶۵۷ میلیارد و ۶۳۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۲۷۴ ریال سود به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

شرکت نفت پاسارگاد در صورت های مالی تلفیقی، سود هر سهم در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را مبلغ ۵۴۴ ریال و سود خالص را مبلغ یک هزار و ۳۰۶ میلیارد و ۵۹۳ میلیون ریال اعلام کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع