قیر

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس می گوید وزیر نفت از رفع مشکل توزیع قیر رایگان خبر داده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به پیگیری ارائه قیر رایگان از سوی وزارت نفت، گفت: در نشستی که با وزیر نفت برگزار شد، موضوع توزیع قیر رایگان بر اساس قانون بودجه سنواتی مورد بررسی قرار گرفت و حل شد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: دولت و وزارت نفت پذیرفت آنچه از لحاظ میزان و قیمت در قانون بودجه آمده است را اجرایی کند.

وی بیان داشت: مدتی دولت اجرای این بند از قانون بودجه را متوقف کرده بود که در نشست اخیر تفاهم شد هر چه سریعتر توزیع قیر رایگان آن طور که در قانون آمده است، انجام شود.

شهباز حسن پور بیگلری عضو دیگر کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نیز، ضمن انتقاد از عملکرد دولت در توزیع قیر رایگان بین پیمانکاران طرح های عمرانی، اظهار داشت: یکی از معضلات و مشکلات کشور، توزیع قیر رایگان است، بنده به دنبال تحقیق و تفحص از توزیع قیر رایگان در کلیه وزارتخانه های مربوطه و سازمان های وابسته به این مساله هستم.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس دهم شورای اسلامی بیان داشت: باید وزات نفت، کشور، راه و شهرسازی، آموزش و پرورش و بنیاد مسکن پاسخگو باشند، که چرا سال گذشته برابر قانون مصوب مجلس بیش از دو میلیارد تومان اعتبار را به بحث قیر اختصاص ندادند که باعث کندی و تعطیلی پروژه ها در کشور شده است.

وی با اشاره به پیگیری کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات گفت: مقرر شد وزارت نفت با سرعت توزیع قیر را متناسب با قانون بودجه سال ۹۷ و ۹۸ در دستور کار قرار دهد، اما انتظار می رفت رئیس جمهور با کسی که مانع اجرای قانون می شود برخورد کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به توضیحات وزیر نفت، بیان داشت: وزیر نفت در دفاع از عملکرد خود گفته است که حواله قیر را صادر کرده است اما کسانی که این حواله ها را دریافت کرده اند برای تحویل قیر اقدام نکرده اند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های روی خط رسانه‌ها