قند

شرکت فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۴۴۳ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ افزایش ۵۷ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال با سرمایه ۱۴۰ میلیارد ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال در دوره یاد شده، مبلغ ۲۰۱ میلیارد و ۹۹۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۴۴۳ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۵۷ درصد افزایش داشته است.

در گزارش حسابرسی شده شرکت فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال نسبت به گزارش حسابرسی نشده، کاهش ۴۰ ریالی در سود هر سهم مشاهده می‌شود.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۶۶۷ میلیارد و ۳۴۶ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"قچار" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۲۸ میلیارد و ۹۵۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۹۲۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال در برآورد خود از تغییرات عوامل بهای تمام شده در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ اعلام کرده است در این دوره تغییرات عمدتاً مربوط به افزایش نرخ بهای مواد اولیه (چغندر) وافزایش قانونی دستمزد است و در صورت افزایش هزینه‌های انرژی، حمل و هزینه‌های تعمیرات و نگهداری سربار نیز متاثر خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع