وامید

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری امید در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۱۳ هزار و ۱۸۶ میلیارد و ۳۶۰میلیون ریال معادل ۲۷۸ هزار و ۶۰۵ میلیارد و ۹۲ میلیون ریال محاسبه شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری امید با سرمایه ۳۰ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری امید با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵۸ هزار و ۷۶۴ میلیارد و ۳۶ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲۶۵ هزار و ۴۱۸ میلیارد و ۷۳۲ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۹۴ میلیارد و ۶۱۳ میلیون ریال به ۱۳ هزار و ۱۸۶ میلیارد و ۳۶۰ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری امید نیز با افزایش ۱۳ هزار و ۱۸۶ میلیارد و ۳۶۰ میلیون ریال معادل ۲۷۸ هزار و ۶۰۵ میلیارد و ۹۲ میلیون ریال محاسبه شد.

"وامید" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۰۶ میلیارد و ۲۳۱ میلیون ریال به مبلغ ۲۸۲ میلیارد و ۲۲۸ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۷۵ میلیارد و ۹۹۷ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری امید طی دوره یک ماهه منتهی به خورداد ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۰۰ میلیارد و ۸۴۴ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع