شاخص

شاخص بورس تهران با کاهش ۴۴ واحدی روی نقطه ۲۴۸هزار و ۵۳۲ واحد ایستاد، شاخص هم وزن به عدد ۵۸ هزار و ۵۹۰ واحد رسید و شاخص بازار اول کانال ۱۸۵ هزار واحد را نمایش داد و شاخص بازار دوم نیز رقم ۴۸۲ هزار و ۶۵۵ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با افزایش ۱۵ واحدی به عدد ۳ هزار و ۱۹۴ واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن بیش از ۳ میلیارد و ۲۱۰ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۳۲۷ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به ۱۱۸۹ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای  اخابر، شخارک و پارس به ترتیب با ۲۳۲، ۱۱۹ و ۹۵ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای فولاد، پارسان و رمپنا به ترتیب با ۲۱۵، ۱۶۴ و ۱۳۵ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز خساپا، وتجارت، خودرو، فولاد و تاصیکو پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، سیمان برترین گروه صنعت شد و خودرو و صنایع شیمیایی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش (سنا)، شاخص بورس تهران به رغم ریسک های فضای بین الملل در ابتدای روز رشد پر شتابی را تجربه کرد و از کانال ۲۵۰ هزار واحدی نیز عبور کرد با این حال در پایان با کاهش اندک ۴۴ واحدی به کار خود پایان داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار