کالا

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه ۱۰ تیرماه میزبان عرضه ۱۸۴ هزار و ۷۰۰ تن انواع ورق های گرم، سرد، گالوانیزه و قلع اندود شرکت فولاد مبارکه اصفهان است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز  ۸ هزار تن شمش بلوم، ۳۴۰ تن شمش روی، ۵ هزار و ۱۶ تن سبد میلگرد، ۳ هزار و ۳۰۰ تن سبد تیرآهن و یک هزار و ۵۰۰ تن شمش هزار پوندی آلومینیوم نیز در تالار مذکور عرضه می شود.

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران نیز شاهد عرضه ۲۴ هزار و ۸۹ تن مواد پلیمری، ۵۰۰ تن سلاپس واکس، ۳ هزار تن قیر، ۹ هزار تن گوگرد، ۱۲ هزار و ۵۰۰ تن لوب کات و ۳۸ هزار تن وکیوم باتوم است. تالار صادراتی بورس کالای ایران در این روز عرضه ۲ هزار و ۵۸۰ تن قیر، ۷ هزار تن گوگرد و ۸۰ تن عایق رطوبتی را تجربه می کند.

همچنین تالار صادراتی بورس کالای ایران، روز یک شنبه ۹ تیرماه، معامله ۴۰ هزار و ۳۴۰ تن قیر را تجربه کرد. طی این روز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز ۶ هزار و ۵۰۰ تن وکیوم باتوم، ۹۰۰ تن گوگرد، یک هزار و ۶۹۳ تن مواد شیمیایی، ۱۸هزار تن لوب کات و یک هزار و ۶۵۴ تن مواد پلیمری دادوستد شد. در این روز یک هزار و ۹۶۱ تن خرما نیز در تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران معامله شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا