صالح آبادی

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران گفت: ذخایر ارزی صادرکنندگان و تولیدکنندگان در راستای حمایت از رونق تولید و کاهش فشارهای خارجی به بازار اقتصادی کشور تزریق شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از ایرنا، علی صالح آبادی گفت: در شرایطی که کشور با مشکل جدی در فروش نفت مواجه است، باید صنعتگران ارزهای ذخیره شده خود را برای افزایش اشتغالزایی و جبران کسری‌های احتمالی روانه بازار کنند.

وی خاطر نشان کرد: بانک توسعه صادرات ایران با ایجاد صرافی و با همکاری بانک مرکزی خریدار ارز حاصل از صادرات صنعتگران به نرخ آزاد است و صادرکنندگانی که ارز اسکناس به هر مبلغی داشته باشند این بانک این مبالغ را با ریال معاوضه و در همان لحظه در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

صالح آبادی اضافه کرد: با راه اندازی سامانه بانکداری باز تلاش می‌شود تا از حضور مشتری به شعبه‌های بانک خودداری شود و تمام فرایندهای بانکی در اتاق‌های مدیران واحدهای صنعتی و تولیدی و امور مالی شرکت‌ها انجام شود.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران گفت: تسهیل وثیقه گذاری در ارائه تسهیلات با بررسی رتبه اعتباری مشتری از جمله رویکردهای اصولی در ارائه تسهیلات باید مدنظر بانک‌ها قرار گیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های روی خط رسانه‌ها