.

نشست خبری «یک دیدار، یک عرضه» به مناسبت گشایش نماد شرکت ویتانا در بازار دوم امروز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از فرابورس ایران، در این نشست، رضا صحرایی رئیس هیات‌مدیره ویتانا گفت: ویتانا نخستین کارخانه تولیدکننده بیسکویت صنعتی در ایران است که ۶۶ سال قبل تاسیس شده و هم‌اکنون این شرکت در مسیر استفاده از بهترین تکنولوژی دنیا قرار دارد.

رئیس هیات‌مدیره شرکت ویتانا توجه مستمر به ارتقای جایگاه این شرکت در صنعت بیسکویت و شکلات، افزایش کیفیت، به‌کارگیری نیروهای متخصص و باانگیزه، شفافیت در عملکرد و حرکت مبتنی بر قوانین کشور را به عنوان فلسفه اصلی ویتانا عنوان کرد و افزود: اعتقاد ما این است که حضور ویتانا در بازار سرمایه باید مبتنی بر اعتماد باشد و با توجه به اهمیت سهامداران برای ما، همواره اطلاعات به‌موقع، دقیق و شفاف منتشر کنیم.

محمدرضا فخرالدینی مدیرعامل ویتانا نیز یکی از طرح‌های توسعه‌ای شرکت را راه‌اندازی کارخانه تولید ویفر عنوان کرد که در شهریورماه امسال همزمان با هفته دولت افتتاح خواهد شد.

در نشست خبری «یک دیدار، یک عرضه»  امروز همچنین مبینا بنی‌اسدی مدیر ارتباطات فرابورس ایران با اشاره به اینکه گروه محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر، دو درصد از ارزش کل بازار فرابورس را به خود اختصاص داده است، گفت:  در حال حاضر ۱۶ شرکت در این گروه شاهد معاملات خود در یکی از بازارهای اول، دوم، پایه و یا sme فرابورس هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرابورس