شاخص

شاخص بورس تهران با افزایش ۱۰۰۱ واحدی روی عدد ۲۴۶ هزار و ۴۴۷ واحد قرار گرفت، شاخص هم وزن به عدد ۶۰ هزار و ۵۵ واحد رسید و شاخص بازار اول در کانال ۱۸۲ هزار واحدی ایستاد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۴۸۶ هزار و ۷۰۸ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با افزایش ۸ واحدی به عدد ۳ هزار و ۲۰۱ واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن بیش از ۲ میلیارد و ۶۱۷ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۲۵۶ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای  شپنا، شبندر و شتران  به ترتیب با ۲۲۵، ۱۰۱ و ۹۴ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای شخارک، خساپا و کچاد به ترتیب با ۵۷، ۵۶ و ۴۳ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز خساپا، وتجارت، خپارس، خودرو و ولساپا پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، خودرو برترین گروه صنعت شد و صنایع شیمیایی و فلزات اساسی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، تدپیکس ئس از اصلاح روز گذشته مجددا به مدار صعودی بازگشت و گزارش‌های مالی ناشران  و عملکرد شرکت ها نقش مهمی در تغییر جهت شاخص داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار