صورت های مالی

گروه صنعتی پاکشو در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۴ هزار و ۵۲ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ افزایش ۱۸۸ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه صنعتی پاکشو با سرمایه یک هزار میلیارد ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

گروه صنعتی پاکشو در دوره یاد شده، مبلغ ۴ هزار و ۵۲ میلیارد و ۱۳۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴ هزار و ۵۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۱۸۸ درصد افزایش داشته است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۴ هزار و ۴۲۰ میلیارد و ۱۴۵ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"پاکشو" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ یک هزار و ۴۰۸ میلیارد و ۳۱۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ یک هزار و ۴۰۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

گروه صنعتی پاکشو در صورت های مالی تلفیقی، سود هر سهم در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را مبلغ ۴ هزار و ۷۲۷ ریال و سود خالص را مبلغ ۴ هزار و ۹۱۱ میلیارد و ۹۶۲ میلیون ریال اعلام کرده است.

لازم به ذکر است، در گزارش حسابرسی شده گروه صنعتی پاکشو سبت به گزارش حسابرسی نشده تغییری مشاهده نمی‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع