مجمع

شرکت‌های کارخانجات مخابراتی ایران، دشت مرغاب، کارخانه سیمان مجد خواف و گروه بهمن مجامع عمومی عادی سالانه و فوق العاده خود را تا پایان تیر۱۳۹۸ برگزار می‌کنند.

برگزاری مجمع «لکما» در ۲۶تیر۱۳۹۸

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت کارخانجات مخابراتی ایران دو مجمع عمومی عادی سالانه و فوق العاده خود را در ساعت ۱۶:۰۰ روز چهار شنبه مورخ ۲۶تیر۱۳۹۸ در محل دفتر مرکزی و کارخانه واقع در شیراز کیلومتر ۲ بلوار مدرس برگزار می شود از کلیه سهامداران دعوت کرد که حضور یابند.

دستور جلسه این مجمع و مجمع فوق العاده استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و سایر موارد اعلام شده است.

دشت مرغاب به مجمع می رود

شرکت دشت مرغاب در آگهی از کلیه سهامداران برای حضور در مجمع عمومی عادی بطور فوق دعوت کرد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۰۹:۰۰ روز پنج شنبه مورخ ۲۷تیر۱۳۹۸ در محل شیراز- بلوار قرآن- سالن همایش های هتل رویال برگزار می شود حضور بهم رسانند. گفتنی است؛ دستور جلسه انتخاب اعضای هیات‌مدیره اعلام شده است.

۳۰تیر۱۳۹۸؛ زمان برگزاری مجمع سیمان مجد خواف

کارخانه سیمان مجد خواف از کلیه سهامداران دعوت کرد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۳:۳۰ روز یکشنبه مورخ ۳۰تیر۱۳۹۸ درمحل خراسان رضوی- شهرستان خواف کیلومتر ۴جاده خواف به تربت حیدریه، جاده روستای مهاباد، کارخانه سیمان مجد خواف برگزار می شود حضور بهم رسانند.

دستور جلسه این مجمع استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و سایر موارد اعلام شده است.

۲مجمع گروه بهمن در ۳۱تیر۱۳۹۸

مجمع عمومی عادی سالانه و فوق العاده شرکت گروه بهمن در ساعت ۱۱:۳۰ روز دوشنبه مورخ ۳۱تیر۱۳۹۸ در محل سالن همایش حکمت واقع در کیلومتر۱۷ بزرگراه شهید فهمیده (اتوبان تهران-کرج) - بلوار پژوهش (شهرک علم و فناوری پژوهش) - خیابان دانش- پژوهشکده شیمی و مهندسی شیمی ایران برگزار می شود. این شرکت از سهامداران دعوت کرد تا در جلسه مجمع عمومی حضور یابند.

دستور جلسه این مجمع و مجمع فوق العاده استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس و سایر موارد اعلام شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع