لیزینگ صنعت و معدن

شرکت لیزینگ صنعت و معدن در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۳۲ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته افزایش ۲۷ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت لیزینگ صنعت و معدن با سرمایه ۲ هزار میلیارد ریال، صورت های مالی میان دوره ای ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت لیزینگ صنعت و معدن در دوره یاد شده، مبلغ ۲۶۳ میلیارد و ۲۴۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۳۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته معادل ۲۷ درصد افزایش داشته است.

شرکت لیزینگ صنعت و معدن، افزایش ۳۵ درصدی درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها و همچنین افزایش ۱۳۹ درصدی خالص درآمدهای متفرقه را دلیل این افزایش سود عنوان کرده است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ یک هزار و ۳۰۵ میلیارد و ۹۳۰ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"ولصنم" در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به آذر ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲۰۸ میلیارد و ۱۶۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۰۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، برآورد شرکت لیزینگ صنعت و معدناز تغییرات هزینه های عمومی، اداری و تشکیلاتی در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه سال جاری به شرح زیر است:

تغییرات مربوط در هزینه های عمومی، اداری و تشکیلاتی، عمدتاً مربوط به هزینه های حقوق و مزایای پرسنلی است که با توجه به تغییرات اعلام شده از سوی وزارت کار شامل افزایش پلکانی در سطوح مختلف خواهد بود و سایر هزینه های این بخش معمولاً با افزایش ۱۵ درصد سالیانه قابل احتساب است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع