شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشورری

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۵۰۶ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به گزارش حسابرسی نشده این دوره، تنها کاهش یک درصدی سود را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با سرمایه ۲۷ هزار میلیارد ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره یاد شده، مبلغ ۱۳ هزار و ۶۵۳ میلیارد و ۷۴۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۵۰۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۶۴ درصد افزایش داشته است.

در گزارش حسابرسی شده شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری نسبت به گزارش حسابرسی نشده، یک درصد کاهش سود به سبب کاهش جمع درآمدهای عملیاتی مشاهده می‌شود.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۱۶ هزار و ۷۸۷ میلیارد و ۸۷۸ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"وصندوق" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۸ هزار و ۳۰۴ میلیارد و ۷۶۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۳۰۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره یاد شده، با افزایش ۳۶ هزار و ۸۶۳ میلیارد و ۱۹۴ میلیون ریال به ۸۷ هزار و ۳۲۵ میلیارد و یک میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش یک هزار و ۸۳۶ میلیارد و یک میلیون ریال معادل ۱۸ هزار و ۱۵۴ میلیارد و ۴۸۸ میلیون ریال محاسبه شد.

"وصندوق" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲ هزار و ۵۲۵ میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال به مبلغ معادل ۲ هزار و ۶۸۴ میلیارد و ۴۶۳ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۱۵۹ میلیارد و ۵۳ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۳۶۱ میلیارد و ۳۹۴ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع