شفادارو

شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۹۴۴ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ کاهش ۶ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو با سرمایه یک هزار و ۱۷۹ میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۱۱۳ میلیارد و ۶۲۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۹۴۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۶ درصد کاهش داشته است.

در گزارش حسابرسی شده شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو نسبت به گزارش حسابرسی نشده، تنها یک ریال کاهش شود مشاهده می‌شود.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ یک هزار و ۹۳۵ میلیارد و ۹۹۵ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"شفا" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ یک هزار و ۱۷۹ میلیارد و ۵۹۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ یک هزار ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو در دوره یاد شده، با افزایش یک هزار و ۱۱۴ میلیارد و ۵۴۸ میلیون ریال به ۷ هزار و ۱۵۱ میلیارد و ۲۰۴ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۴۱۹ میلیارد و ۱۳۳ میلیون ریال معادل ۲ هزار و ۳۴ میلیارد و ۴ میلیون ریال محاسبه شد.

"شفا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۶۲۶ میلیارد و ۷۰۵ میلیون ریال به مبلغ معادل ۶۳۵ میلیارد و ۲۰۳ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۸ میلیارد و ۴۹۸ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۹۸۷ میلیارد و ۸۰۸ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع