تالار

شرکت شیشه و گاز در دوره مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷، سود هرسهم را با افت ۷۶درصدی نسبت به سال مالی۱۳۹۶، مبلغ ۴۹۰ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت شیشه و گاز در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷، سود هرسهم را با افت ۷۶درصدی نسبت به سال مالی۱۳۹۶، مبلغ ۴۹۰ریال اعلام کرد. سود این شرکت در سال مالی ۱۳۹۶ مبلغ ۲هزار و ۹ریال اعلام شده بود.

سود عملیاتی این شرکت در دوره مالی مورد گزارش ۲۶۹میلیارد و ۶۱۰میلیون ریال، سود خالص را ۲۲۰میلیارد و ۶۹۳میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره را ۳۱۷میلیارد و ۴۱۳میلیون ریال اعلام شده است.

«کگاز» در سال مالی۱۳۹۷، توانسته ۲۱۱میلیون و ۸۱۸هزار عدد بطری به ارزش یک هزار و ۳۳میلیارد و ۷۶۱میلوین ریال به فروش برساند و سود ناخالص را ۴۲۶میلیارد و ۹۲۵میلیون ریال اعلام کند. همچنین در برآوردی که برای فروش سال مالی منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ دارد مبلغ فروش را یک هزار و ۱۶۶میلیارد و ۹۶۸میلیون ریال پیش بینی کرده است.

با توجه به تحریم ها ظالمانه این شرکت اعلام کرده است که در اجرای پروژه جهت ساخت و تحویل گرفتن ماشین الات با مشکلاتی روبه رو شد و با تلاش توانسته ۱۱پارت از ماشین آلات خود را ترخیص و حمل کند و همچنین کارهای ساختمانی در حدود ۹۰درصد تکمیل شده است. همچنین شرکت در تلاش است تا پروژه فاز ۲ را در سال۹۸ به بهر برداری برساند.

«کگاز» در خصوص جزییات منابع تامین مالی شرکت در پایان دوره اعلام کرد که این شرکت با توجه به تولید و فروش خوب محصولات در نیاز به تسهیلات نداشته و اقدام به پرداخت تسهیلات خود کرد اما جهت پروژه فاز۲ اقدام به اخذ تسهیلات کرده است.

این شرکت راندمان در سال۱۳۹۸ را با توجه به تولید سال۱۳۹۷ و همچنین در صورت رفع عمده اشکلات، افزایش تولید را معادل ۴ الی ۷درصد در سال۱۳۹۸ درنظر گرفته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع