کالا

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه ۲۴ تیرماه میزبان عرضه ۱۶۸ هزار تن انواع محصول است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز و در تالار مذکور ۱۵۱ هزار و ۶۹۰ تن انواع ورق گرم، سرد، قلع اندود و گالوانیزه فولادی، ۲ هزار و ۲۰۰ تن میلگرد، یک هزار و ۱۰۰ تن سبد میلگرد، ۳ هزار و ۳۰۰ تن سبد تیرآهن، ۲ هزار و ۵۰۰ تن شمش آلومینیوم، ۵۰۰ تن شمش روی، ۵ هزار تن کک متالورژی و ۲ هزار و ۱۰۰ تن مس مفتول عرضه می شود. ۲۵ هزار و ۷۶۱ تن مواد پلیمری، ۲ هزار تن گوگرد و  ۱۵ هزار تن وکیوم باتوم نیز در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود. تالار صادراتی بورس کالای ایران در این روز شاهد عرضه ۳۹ هزار و ۸۸۰ تن قیر و یک هزار و ۸۰ تن عایق رطوبتی است.

همچنین تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز یکشنبه ۲۳ تیرماه، میزبان دادوستد ۵۸ هزار و ۷۰۰ تن انواع محصولات فولادی بود.ی این روز و در تالار مذکور ۴۰ هزار تن شمش بلوم، ۱۲ هزار و ۱۰۰ تن سبد میلگرد و ۶ هزار و ۶۰۰ تن تیرآهن معامله شد.

شایان ذکر است، ۳۰۰ تن مس کاتد، یک هزار تن مس کم عیار، یک هزار تن شمش هزار پوندی آلومینیوم، ۵ هزار تن کنسانتره سنگ آهن و ۱۲۰ تن سولفور مولیبدن نیز در تالار محصولات صنعتی و معدنی به فروش رسید.

همچنین ۴۵ هزار تن وکیوم باتوم، ۳۸ هزار تن لوب کات، ۳۳۰ تن گوگرد، ۷۹۷ تن قیر، یک هزار و ۱۴۳ تن مواد شیمیایی و یک هزار و ۶۶۹ تن مواد پلیمری نیز در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران معامله شد.

این گزارش حاکی است، تالار صادراتی بورس کالای ایران هم طی روز یکشنبه، دادوستد ۱۲۸ تن عایق رطوبتی و ۱۷ هزار و ۲۴۵ تن قیر را تجربه کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا