حبندر

شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر در صورت های مالی میان دوره ای ۳ماهه سود هر سهم را ۱۶۲ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۳ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ سود هرسهم را ۱۶۲ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، این شرکت توانسته از زیان یک هزار و ۱۰۸ریالی خارج شود.

این شرکت سود عملیاتی را ۱۷میلیارد ریال، سود خالص را ۲۵میلیارد و ۶۰۶میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره را ۵۲میلیارد و ۳۸۶میلیون ریال اعلام کرده است.

«حبندر» در گزارش سال مالی منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷، سود هرسهم را ۶ریال اعلام کرده بود که این سود در مقایسه با سال مالی۱۳۹۶ با افت ۹۹درصدی مواجه شده بود. سود هرسهم سال مالی۱۳۹۶ مبلغ  ۴۳۵ریالی اعلام شده بود.

در این گزارش درآمدهای عملیاتی مبلغ ۳۶۳میلیارد و ۶۲۱میلیون ریال بوده که مربوط به قرارداد اجاره تجهیزات لایروبی ناحیه شمال بود که ۱۲۲میلیارد و ۷۸۳میلیون ریال از مبلغ فوق به استناد تبصره یک ماده۳ قرارداد(اصلاح سهم درآمدی شرکت توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در صورت افزایش یا کاهش بیش از ۱۰ درصدی در آمد پیش بینی شده ناشی از تغییرات نرخ ارز) در سرفصل برگشت از درآمدها با ظرفیت پرداختنی های غیر تجاری منعکس شده است. باتوجه به مراتب فوق و عدم دسترسی به مستنداتی مبنی بر تغییرات سهم درآمد شرکت، آثار هر گونه تعدیلات احتمالی از این بابت در حساب ها در حال حاضر برای این موسسه مشخص نیست.

علاوه بر این سرفصل سایر اقلام عملیاتی شامل مبلغ ۲۰۲میلیارد و ۴۴۵میلیون ریال زیان تسعیر نرخ ارز اعلام شده است که در این خصوص مبلغ ۲۹میلیارد و ۶۷میلیون ریال زیان تسعیر ناشی از بدهی به شرکت های گروه در حساب ها منعکس نشده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع