صنايع دارويي

شرکت روز دارو در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۷ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به گزارش حسابرسی نشده این دوره، کاهش ۴۲ درصدی سود را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت روز دارو با سرمایه ۶۹۹ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت روز دارو در دوره یاد شده، مبلغ ۵ میلیارد و ۲۳۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ کاهش ۵۰ درصدی داشته است.

در گزارش حسابرسی شده شرکت روز دارو نسبت به گزارش حسابرسی نشده، کاهش ۴۲ درصدی سود هر سهم به سبب افزایش بهای فروش و همچنین کاهش سایر درآمدهای غیر عملیاتی مشاهده می‌شود.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۲ میلیارد و ۸۶۹ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"دروز" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۰ میلیارد و ۷۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع