ایران خودرو

شرکت ایران خودرو در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۵ هزار و ۵۵۳ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به گزارش خسابرسی نشده، افزایش ۴ درصدی زیان مشاهده می‌شود. این شرکت طی دوره ۱۲ ماهه به اسفند ۹۶، سود هر سهم را ۵۷ ریال اعلام کرده بود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت ایران خودرو با سرمایه ۱۵ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت ایران خودرو در دوره یاد شده، مبلغ ۸۴ هزار و ۹۵۹ میلیارد و ۲۳۵ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بر این اساس مبلغ ۵ هزار و ۵۵۳ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته افزایش چشمگیری در شناسایی زیان داشته است.

در گزارش حسابرسی شده شرکت ایران خودرو نسبه به گزارش حسابرسی نشده، افزایش ۴ درصدی زیان هر سهم به سبب افزایش سایر هزینه های عملیاتی مشاهده می شود.

با احتساب زیان انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۸۰ هزار و ۶۳۰ میلیارد و ۵۶۷ میلیون ریال زیان انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"خودرو" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۸۷۴ میلیارد و ۶۰۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۵۷ ریال سود به ازای هر سهم خود کنار گذاشته بود.

شرکت ایران خودرو در صورت های مالی ۱۲ ماهه تلفیقی دوره منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷، زیان هر سهم را ۶ هزار و ۹۵۲ ریال و زیان خالص را ۱۱۵ هزار و ۳۲۹ میلیارد و ۱۵۷ میلیون ریال اعلام کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع