تولید

رئیس اتحادیه عمده فروشان مواد شوینده و پاک‌کننده گفت: افزایش کیفیت تولیدات داخلی مواد شوینده منجر شده است تا با مشابه خارجی رقابت و گرایش مردم به خرید داخلی به مراتب بیشتر شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از خانه ملت، علیرضا رضایی قهرودی، رئیس اتحادیه عمده فروشان مواد شوینده و پاک‌کننده درباره بازار موادشوینده اظهار کرد: طی ۲ ماه گذشته افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی در مواد شوینده را در این صنف شاهد بودیم.

رئیس اتحادیه عمده فروشان گفت:کمبودی در بازار مواد شوینده و پاک‌کننده   احساس نمی‌شود، هم اکنون کالا در بازار عرضه می‌شود و بازار ثبات قیمت دارد.

رضایی قهرودی با تاکید بر اینکه در تهران ۴۰ تا ۵۰ واحد عمده فروشی مشغول به فعالیت اند، تصریح کرد: انتظار می‌رود که  واحدهای توزیع مواد شوینده  در سطح شهر روند افزایشی داشته باشند.

رئیس اتحادیه عمده فروشان مواد شوینده و پاک‌کننده با اشاره به اینکه کیفیت مواد شوینده در بازار مناسب است، یادآوری کرد: این مهم، می‌تواند با سایر محصولات خارجی به رقابت بپردازد و همین موضوع سبب شده گرایش مردم به خرید داخلی به مراتب بیشتر شود. ثبات قیمت در بازار می‌تواند دست دلالان و سودجویان را در بازار کوتاه کند.

وی در ادامه از قابلیت بالای تولید محصولات شوینده در کشور خبر داد و گفت: هم اکنون توانسته ایم تا حدی مشکلات مربوط به این صنف را برطرف کنیم که البته انتظار می‌رود این روند ادامه داشته باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع