بهنوش ایران

شرکت بهنوش ایران در صورت های مالی ۳ماهه از رشد ۱۷۰درصدی سود هرسهم نسبت به مدت مشابه سال مالی۱۳۹۷ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت بهنوش ایران در اطلاعات و صورت های مالی ۳ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸، سود هرسهم را با رشد ۱۷۰درصدی نسبت به مدت مشابه سال مالی۱۳۹۷ مبلغ ۱۹۷ریال اعلام کرد.

این شرکت سود عملیاتی را با افزایش ۳۹درصدی مبلغ ۲۲۰میلیارد ریال، سود خالص را با افزایش ۱۶۸درصدی مبلغ ۷۰میلیارد و ۹۹۸میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۲۷درصدی مبلغ ۱۹۱میلیارد ریال اعلام کرد.

«غبهنوش» در تشریح اهداف و برنامه های خود به افزایش سطح توانگری شرکت از منظر تکنولوژی، احیای اعتبار بخشی به نام تجاری (برند) شرکت، گستردگی تولید محصولات با توجه به برنامه های اولیه تولید، برنامه توسعه شبکه فروش و دستیابی به بازار های جدید، مدیریت نقدینگی، بهینه سازی پرتوی محصولات طراحی و ساخت اپلیکیشن ویژه محصولات و نگهداشت نیروهای متخصص و با تجربه اشاره کرده است.

همچنین در برآوردی که این شرکت از تغییرات نرخ فروش محصولات و نرخ خرید مواد اولیه خود دارد اعلام شده است که افزایش نرخ فروش به صورت میانگین ۱۵درصد است.

این شرکت قصد دارد استفاده بهینه از امکانات موجود و بازنگری در الگوی مصرف مواد اولیه و استفاده از مواد اولیه مرغوب برای تولید محصولات باکیفیت داشته باشد تا بتواند سهم بازار و سود مناسب را کسب کند.

لازم به ذکر است؛ با توجه به ماهیت صنعت ماءالشعیر همواره ایجاب می کند که شرکت دارای توان مالی موثر بوده و همواره به میزان کافی موجودی نقد در دسترس داشته باشد. بنابراین در این خصوص نسبت به دریافت تسهیلات با بهره مناسب اقدام می شود.

شرکت در نظر دارد یکباب ساختمان اداری - تجاری واقع در محل قانونی شرکت را به مبلغ پایه ۸۵۰میلیارد ریال به فروش برساند، اما تاکنون در این ارتباط پیشنهاد قیمت واصل نشده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع