فلاح

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس از اهتمام ویژه این شرکت برای حرکت در مسیر ارتقای فرهنگ سرمایه گذاری بورسی خبر داد و عنوان کرد: به منظور آشنایی مردم با اصول و مبانی بازار سرمایه و همچنین راه های ورود به بورس، همایش ها و کارگاه هایی در سراسر کشور برگزار می شود.

یاسر فلاح، مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس به پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گفت: شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس به عنوان نهاد فرهنگ ساز بازار سرمایه در سراسر کشور همایش ها و کارگاه های آموزشی برگزار می کند و در گام اول، همایشی یک روزه با حضور ۱۵۰ نفر در محل پارک علم و فناوری اردبیل برگزار کرد.
مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با بیان اینکه نتایج مثبت برگزاری این گردهمایی، انگیزه تداوم برگزاری کارگاه ها و همایش ها در سایر استان ها بود، تصریح کرد: در این مسیر جهاد دانشگاهی به ما پیوست و هماهنگی های لازم با معاونین آموزشی ۳۰ استان کشور صورت گرفت تا همایش ها و کارگاه هایی به صورت ویدیو کنفرانس و در قالب پرسش و پاسخ برگزار شود.
یاسر فلاح با اشاره به اینکه استان های مختلفی برای برگزاری این همایش ها اعلام آمادگی کرده اند، ادامه داد: استان لرستان و کرمانشاه هدف های بعدی هستند که مقرر شده با مشارکت جهاددانشگاهی ، همایش های یک روزه در آنها برگزار شود.
مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با بیان اینکه برگزاری چنین کارگاه هایی برای نخستین بار در سطح کشور انجام می شود، گفت: تلاش می کنیم اطلاع رسانی عمومی و آموزش روش های نوین سرمایه گذاری با محور ارتقای سواد مالی در سراسر کشور انجام شود.
یاسر فلاح افزود: آمارها نشان می دهد بازار سرمایه نسبت به همه بازارهای موازی رشد بهتری را تجربه کرده و حضور بلند مدت افراد در این بازار می تواند منافع گسترده ای به همراه داشته باشد.
مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس ابراز امیدواری کرد علاقه مندان فرصت حضور در این کارگاه های یک روزه را داشته باشند و افزود: جهاد دانشگاهی نیز اخذ مجوز از کمیته راهبری آموزش و برگزاری دوره های آموزشی پیشرفته را در دستور کار خود قرار داده و این دوره ها با بازگشایی دانشگاه ها در مهر و آبان برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه