کالا

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز دوشنبه ۳۱ تیرماه میزبان عرضه ۲۷ هزار و ۵۳۲ تن مواد پلیمری، ۲۰ هزار تن لوب کات و یک هزار و ۱۷۰ تن قیر است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالاخبر، امروز همچنین یک هزار و ۵۰۰ تن شمش هزار پوندی آلومینیوم و ۴۸۰ تن شمش روی نیز در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران عرضه می شود. ۳ هزار و ۷۳۰ تن قیر و یک هزار و ۳۰۰ تن عایق رطوبتی نیز در تالار صادراتی عرضه می شود.

همچنین تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز یکشنبه ۳۰ تیر ماه، شاهد دادوستد ۳۳ هزار تن وکیوم باتوم بود.طی این روز و در تالار مذکور ۶۱۹ تن قیر، ۵۲۰ تن مواد شیمیایی و ۷۵ تن مواد پلیمری معامله شد.

بر اساس این گزارش، تالار صادراتی بورس کالای ایران نیز در این روز معامله ۱۲هزار و ۹۱۶ تن قیر، یک هزار و ۵۰۰ تن گوگرد و ۴۵۰ تن عایق رطوبتی را تجربه کرد. تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران هم شاهد معامله ۵۲۰ تن شمش و بیلت آلومینیوم، ۵۰۰ تن مس کم عیار و ۱۲۰ تن سولفور مولیبدن بود. همچنین طی این روز ۱۲۰ تن کود مایع ازته، ۲۴۴ تن بیتومن انامل و ۱۳ تن نوار پوشش لوله نیز در بازار فرعی بورس کالای ایران معامله شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا