.

بورس اوراق بهادار تهران، ماشین حسابی برای محاسبۀ وجوه تضمین هر یک از نمادهای موجود در بازار قراردادهای اختیار معامله در وبسایت رسمی خود طراحی و رونمایی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از شرکت بورس اوراق بهادار تهران، با توجه به توسعه و رونق روزافزون بازار قراردادهای اختیار معامله در بورس اوراق بهادار تهران و در راستای توسعه زیرساخت های آموزشی و فرهنگ سازی ابزار مذکور، مدیریت ابزارهای نوین مالی شرکت بورس اوراق بهادار تهران با همکاری واحد مدیریت فناوری و سیستم های اطلاعاتی (IT) این شرکت، اقدام به طراحی ماشین حسابی برای محاسبۀ وجوه تضمین هر یک از نمادهای موجود در بازار قراردادهای اختیار معامله در وبسایت رسمی بورس اوراق بهادار تهران کرده است.

بنابراین گزارش، این ماشین ­حساب از طریق صفحه اصلی تارنمای بورس تهران و نمای بازار قراردادهای اختیار معامله در دسترس فعالان بازار قرار گرفته است.

شایان ذکر است سرمایه گذاران و فعالان این بازار، قادر خواهند بود با استفاده از ماشین حساب مذکور، وجوه تضمین قراردادهای اختیارمعامله را برای ارسال سفارش فروش به منظور اتخاذ موقعیت فروش جدید، محاسبه کنند. 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار