کالا

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز سه شنبه اول مردادماه میزبان عرضه ۱۷ هزار و ۱۱۶ تن سبد میلگرد، ۴ هزار و ۴۰۰ تن تیرآهن، یک هزار و ۵۰۰ تن شمش هزار پوندی و ۵۰۰ تن بیلت آلومینیوم، ۱۰۰ تن شمش روی و ۳ هزار تن مس کاتد است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالاخبر، امروز = ۶۴ هزار و ۳۰۶ تن مواد پلیمری در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز عرضه می شود.۱۵ کیلوگرم زعفران رشته ای در تالار محصولات کشاورزی عرضه می شود. براساس این گزارش، ۵۹۰ تن عایق رطوبتی، ۱۲ هزار و ۷۰۵ تن قیر و ۳۰ هزار تن گوگرد در تالار صادراتی عرضه می شود.بازار فرعی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد عرضه یک هزار تن قراضه فولادی است.

همچنین تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز دوشنبه ۳۱ تیرماه، میزبان دادوستد ۲۰ هزار تن لوب کات بود.طی این روز و در تالار مذکور ۱۵ هزار و ۳۷۷ تن مواد پلیمری و ۹۷۰ تن قیر نیز معامله شد. ۷۰۰ تن شمش هزار پوندی آلومینیوم نیز در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران به فروش رسید. این گزارش حاکی است، ۳ هزار و ۷۳۰ تن قیر، یک هزار و ۴۰۰ تن گوگرد و یک هزار و ۳۰۰ تن عایق رطوبتی نیز در تالار صادراتی معامله شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا