شاخص

شاخص بورس تهران با افزایش ۱۵۸۶ واحدی عدد ۲۵۲ هزار و ۸۶۴ واحد را ثبت کرد و شاخص هم وزن با ۴۰۵ واحد افزایش به رقم ۵۹ هزار و ۹۴۵واحد رسید. شاخص بازار اول در کانال ۱۸۶ هزار واحدی ایستاد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۰۲ هزار و ۹۰۹ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با افزایش ۲۱ واحدی به عدد ۳ هزار و ۲۹۱ واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن بیش از ۲ میلیارد سهم و اوراق بهادار طی ۲۰۶ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۱۴۷۲ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای فارس، شتران و فملی به ترتیب با ۱۹۳، ۱۹۰ و ۱۸۴واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای جم، اخابر و ونیکی به ترتیب با ۱۱۲، ۸۳ و ۴۸ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز  خساپا، فولاد، رمپنا، خودرو و وبصادر پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، صنایع شیمیایی برترین گروه صنعت بود و فلزات اساسی و خودرو به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، تدپیکس در آخرین روز کاری هفته تحت تاثیر انتشار گزارش های مثبت شرکت ها قرار گرفت و با افزایش ۱۵۸۶ واحدی عدد ۲۵۲ هزار و ۸۶۴ واحد را نمایش داد و در این میان بیشترین سهم صعود به پتروشیمی ها و فلزات اساسی اختصاص داشت. همچنین ثبت ۱۴۰۰ میلیارد تومانی ارزش معاملات حاکی از ثبات نقدینگی در بورس تهران بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار