کالا

در هفته منتهی به ۳ مرداد ماه، ۲۵۸ هزار و ۱۴۵ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۱۳ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالاخبر، طی هفته اخیر و در تالار محصولات صنعتی و معدنی ۴۴ هزار و ۲۵۴ تن انواع کالا به ارزش ۲ هزار و ۵۵۹ میلیارد ریال معامله شد.در این تالار ۴۱ هزار و ۴۰۲ تن فولاد، ۹۴۰  تن مس، یک هزار و ۷۸۰ تن آلومینیوم، ۱۲۰ تن کنسانتره مولیبدن و ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۲۱۲ هزار و ۴۸۵ تن انواع کالا به ارزش ۱۱ هزار و ۱۱۲ میلیارد ریال به فروش رسید.در این تالار ۵۵ هزار تن وکیوم باتوم، ۵۰ هزار و ۶۷۵ تن قیر، ۴۵ هزار و ۷۷۶  تن مواد پلیمری، ۲۴ هزار و ۸۶۰  تن مواد شیمیایی، ۲هزار و ۸۹۴  تن عایق رطوبتی، ۳۰ هزار و ۵۰۰ تن لوب کات و ۲ هزار و ۹۰۰ تن گوگرد معامله شد.

بر اساس این گزارش،  تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز طی هفته مذکور شاهد دادوستد ۱۵ کیلوگرم زعفران رشته ای بود. همچنین یک هزار و ۴۰۶ تن کالا هم در بازار فرعی بورس کالای ایران معامله شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا