چراغی

یک عضو شورایعالی بورس با اشاره به جلساتی که درباره قانون جدید بازار پایه فرابورس برگزار شده است، گفت: اصلاحات نهایی به تایید شورای عالی بورس و شخص وزیر اقتصاد که ریاست این شورا را برعهده دارد، رسیده و تصمیم در این مورد اتخاذ شده است که به زودی از طریق سازمان بورس رسما اعلام می شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از ایسنا، شاهین چراغی -عضو شورایعالی بورس- در پاسخ به اینکه نتیجه نهایی جلسه این شورا درباره قانون جدید بازار پایه فرابورس و نشست هایی که در این مورد با فعالان بازار پایه گذاشته شد چه بود، اظهار کرد: وزیر اقتصاد بر اینکه نظر افراد مختلف درباره قانون جدید بازار پایه گرفته شود تاکید داشتند و بر همین اساس جلساتی برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسات که در فرابورس ایران برگزار شد سهامداران عمده، افراد حقیقی فعال در بازار، مدیران سابق و کارشناسان بازار سرمایه که در فضای مجازی فعال بودند دعوت شدند و از ایشان نظر خواهی شد.

چراغی، ادامه داد: سه جلسه در این مورد برگزار شد در این نشست ها آقای دکتر شاپور محمدی (رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار) هم حضور داشتند و نظرات فعالان بازار سرمایه شنیده شد. این نظرات جمع بندی و به شورا اعلام شد. وزیر اقتصاد (رئیس شورایعالی بورس) و اعضای شورایعالی بورس با اصلاحات موافقت کردند و تصمیم نهایی اتخاذ شده است. این تصمیم از طریق سازمان بورس به اطلاع عموم خواهد رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرابورس