شاخص

شاخص بورس تهران با افزایش ۱۶۳ واحدی عدد ۲۵۲ هزار و ۴۸۸ واحد را ثبت کرد و شاخص هم وزن با ۱۸واحد کاهش به رقم ۶۰ هزار و ۶۵۶ واحد رسید. شاخص بازار اول در کانال ۱۸۵ هزار واحدی باقی ماند و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۰۴ هزار و ۳۲۰ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با کاهش ۴ واحدی به عدد ۳ هزار و ۲۸۶ واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن بیش از ۲ میلیارد سهم و اوراق بهادار طی ۲۵۳ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۷۳۵ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای پارسان، شپدیس و وغدیر به ترتیب با ۲۷۷، ۱۴۸ و ۱۰۶ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای کگل، شپنا و و امید به ترتیب با ۱۵۵، ۵۹ و ۴۷ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز  جم پیلن، خساپا، فملی، فولاد و وتجارت پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، صنایع شیمیایی برترین گروه صنعت بود و خودرو و کانه های فلزی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، تدپیکس امروز همچون روزهای گذشته شرایط متعادل و آرامی را سپری کرد و به نظر می رسد ار رفتارهای هیجانی و عرضه های سینوسی هفته گذشته فاصله گرفته است. به گفته کارشناسان بازار سرمایه، بورس تهران اکنون  اصلاح منطقی را تجربه می کند و در انتظار انتشار اخبار و سیگنال های مثبت جهانی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار