شاخص

شاخص بورس تهران با افزایش ۱۵۴۷ واحدی عدد ۲۵۴ هزار و ۴۴۵ واحد را ثبت کرد و شاخص هم وزن با ۸۱۵ واحد افزایش به رقم ۶۲ هزار و ۱۶واحد رسید. شاخص بازار اول در کانال ۱۸۶ هزار واحدی ایستاد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۰۹ هزار و ۷۲۱ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با افزایش ۴۸ واحدی به عدد ۳ هزار و ۳۷۴ واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن بیش از ۲ میلیارد و ۵۳۶ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۲۵۹ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۹۱۱ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای فارس، شبندر و شتران به ترتیب با ۲۱۱، ۱۵۵ و ۱۳۵واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای فولاد، وپارس و ونیکی به ترتیب با ۸۸، ۴۷ و ۴۰ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز  خساپا، وتجارت، جم پیلن، دانا و فولاد پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، صنایع شیمیایی برترین گروه صنعت بود و فرآورده های نفتی و بانک ها به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، تدپیکس در آخرین روز کاری هفته با رشدی ۱۵۴۰ واحدی به میانه کانال ۲۵۴ هزار واحد رسید و به گفته کارشناسان  گذر از این سطح نشانگر موج جدید حرکت شاخص است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار