بنزین

یکشنبه هفته آینده ۱۰ هزار تن بنزین با اکتان ۹۱ و به قیمت پایه هر تن ۵۸۱دلار و بنزین با اکتان ۹۵ به حجم‌ ۳ هزار و ۵ هزار تن به نرخ پایه هر تن ۶۳۰ دلار در رینگ بین المللی بورس انرژی عرضه می شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، یکشنبه هفته آینده شرکت پالایش پخش، نفت سفید را در قالب چهار محموله و حجم کلی ۳ هزار تن و قیمت پایه هر تن ۵۷۸ دلار با هدف صادرات در رینگ صادراتی بورس انرژی عرضه می‌کند.

در این روز  نفت گاز (گازوئیل) ایران از انبار نفت مشهد به مقصد افغانستان به میزان ۵ هزار تن و قیمت پایه هر تن ۴۸۵ دلار با هدف صادرات در بورس انرژی عرضه می‌شود.

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی استقبال کم‌نظیری از عرضه فرآورده‌های خود در بورس انرژی با هدف صادرات داشته است و امید می رود با تداوم عرضه ها ، سایر فرآورده های نفتی و پالایشی نیز در این بازار به طور گسترده عرضه شود.

می توان گفت بورس انرژی به عنوان یک بازار متشکل و تحت نظارت فرصت خوبی برای سایر فعالان انرژی بویژه توانیر و نیروگاه های برق و همچنین فعالان صنعت ذغال سنگ تلقی می شود تا ضمن افزایش تاب آوری اقتصاد ایران از تهدید ها فرصت بسازند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس انرژی