شاخص

امروز شاخص بورس تهران عدد ۲۵۴ هزار و ۴۵۳ واحد را ثبت کرد و شاخص هم وزن با ۵۹۶ واحد افزایش به رقم ۶۲ هزار و ۶۱۲ واحد رسید. شاخص بازار اول در کانال ۱۸۶ هزار واحدی باقی ماند و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۱۱ هزار و ۹۹۵ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با افزایش ۱۹ واحدی به عدد ۳ هزار و ۳۹۳ واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن بیش از ۱ میلیارد و ۹۲۰ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۲۵۸ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۸۵۰ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای رمپنا، تاپیکو و "های وب" به ترتیب با ۲۱۳، ۲۱۳ و ۱۲۶ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای فملی، کگل و پارس به ترتیب با ۳۲۴، ۲۲۴ و ۱۶۹ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز  خساپا، وتجارت، فولاد، خودرو و فملی پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، صنایع شیمیایی برترین گروه صنعت بود و اطلاعات - ارتباطات و خودرو به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، تدپیکس در اولین روز کاری هفته شرایط آرامی داشت و با رشد اندک ۸ واحدی جایگاه خود در کانال ۲۵۴ هزار واحدی را حفظ کرد. تغییر قیمت‌های جهانی در روزهای پایانی هفته گذشته و تداوم تنش های موسوم به جنگ تجاری عامل موثر بر جریان داد و ستدهای امروز بورس تهران بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار