بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ماهه، سود هرسهم را ۴۲۵ریال اعلام کرد. این رقم در حالی منتشر شده است که سود هرسهم شرکت اصلی ۳۸۰ ریال اعلام شده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، بانک پاسارگاد در صورت‌های مالی تلفیقی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹ اسفند۱۳۹۷، سود هرسهم را ۴۲۵ ریال اعلام کرد. این رقم در حالی منتشر شده است که سود هرسهم شرکت اصلی ۳۸۰ریال اعلام شده است.

این بانک در گزارش تلفیقی خود درآمدها را ۶۶ هزار و ۱۴۶ میلیارد ریال اعلام کرده است که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی۱۳۹۷، حدود ۶۳ درصد افزایش یافته است. همچنین درآمدهای مشاع بانک نیز با رشد ۱۲درصدی به ۹۸هزار و ۶۲۸میلیارد ریال رسیده است. سود خالص این دوره نیز ۲۱هزار و ۶۹۱میلیارد ریال رقم خورده و سود انباشته‌ قابل انتساب به صاحبان سهام شرکت اصلی مبلغ ۲هزار و ۵۸۹میلیارد ریال منتشر شد.

«وپاسار» در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی در خصوص فعالیت شرکت اعلام کرده است که با توجه به راهبردهای آتی مدیریت در خصوص فعالیت بانک، افزایش سهم بازار و همچنین کسب رتبه برتر در میان ۱۰۰شرکت برتر و همچنین افزایش سهم تسهیلات اعطایی در بخش صنعت و معدن مورد ملاحظه خواهد گرفت.

در سایر برنامه های با اهمیت این بانک به تکمیل پروژه های معدنی در شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه «میدکو» و همچنین تکمیل خط لوله انتقال گاز توسط شرکت گسترش انرژی اشاره شده است.

علاوه بر این با توجه به بخشنامه مورخ یکم دی۱۳۹۷ بانک مرکزی، مبنی بر محاسبه سود سپرده های کوتاه مدت از روز شمار به ماه شمار پیش بینی می شود تغییرات قابل ملاحظه ای در هزینه سود پرداختی به سپرده های کوتاه مدت وجود داشته باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع