گروه گسترش نفت و گاز پارسیان

گروه گسترش نفت و گاز پارسیان در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۸۱۶ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته افزایش ۱۳۴ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)،  گروه گسترش نفت و گاز پارسیان با سرمایه ۴۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان دوره ای ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

 گروه گسترش نفت و گاز پارسیان در دوره یاد شده، مبلغ ۳۳ هزار و ۶۰ میلیارد و ۴۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۸۱۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۷ معادل ۱۳۴ درصد افزایش داشته است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۴۸ هزار و ۵۶۳ میلیارد و ۶۲۸ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"پارسان" در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به شهریور ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۴ هزار و ۱۰۴ میلیارد و ۷۵۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۳۴۸ ریال سود به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، ارزش بازار گروه گسترش نفت و گاز پارسیان در دوره یاد شده، با افزایش ۴۵ هزار و ۶۵۸ میلیارد و ۷۳۳ میلیون ریال به ۲۹۵ هزار و ۸۲ میلیارد و ۳۱۵ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۴۱۷ میلیارد و ۴۵ میلیون ریال معادل ۶۷ هزار و ۵۹۴ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال محاسبه شد.

گروه گسترش نفت و گاز پارسیان طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴۱۷ میلیارد و ۴۵ میلیون ریال خریداری کرد و فروشنده سهام هیچ شرکت بورسی نبود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع