محمدی

دکتر شاپور محمدی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در پیامی، روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر به ویژه خبرنگاران بازار سرمایه تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، متن پیام به این شرح است:
خبرنگاران طلایه داران قلم و اندیشه در لحظات و صحنه ‌های سرنوشت سازند، آنان منادیان معرفت و راویان حقیقت اند. ازآنجا که شفافیت یکی از ارکان اصلی بازار سرمایه است اصحاب رسانه در این راه؛ همراه همیشگی و جدائی ناپذیر این بازار هستند، تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی با انتشار صحیح و سریع خبرهای اقتصادی و سیاسی  در کشف صحیح قیمت سهام شرکت ها تاثیر بسزایی دارند. بر کسی پوشیده نیست که رسانه ها می توانند یکی از مهمترین مبلغان فرهنگ سازی باشند و راه آشنایی با بازار سرمایه در تمامی سطوح را هموار سازند، به خصوص زمانی که آموزش های سنتی و کلاسیک دانشگاهی نمی تواند به اندازه رسانه ها اثر داشته باشد.

اکنون باید به نقش رسانه بیش از هر دوره ای توجه کرد زیرا در سال های اخیر سازمان بورس توجه ویژه ای به  فرهنگ سازی و آموزش داشته و بی شک همکاری و همیاری خبرنگاران با نهاد ناظر می تواند نقشی موثر و ویژه در زمینه شناسایی بورس به جامعه و توسعه فرهنگ  سرمایه گذاری داشته باشد  و سازمان را در تحقق اهداف خود یاری کنند.

اینجانب به نمایندگی از خدمتگزاران بازار سرمایه، ضمن سپاس و قدردانی از خبرنگاران که چراغ فروزان مسیر بازار سرمایه هستند، این روز را به اعضای رسانه ای خانواده بازار سرمایه تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون را برای آنان از خداوند منان خواستارم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه