آموزش

شیوه اصولی و حرفه ای سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار، در دوره جامع مهارت آموزی با عنوان "سرمایه گذار موفق" آموزش داده می شود .

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، مرکز آموزش کارگزاری بانک صنعت و معدن در راستای فرهنگ سازی و ارتقاء سواد مالی جامعه ، اقدام به برگزاری دوره های عمومی و تخصصی مالی و ارائه برنامه های جانبی از جمله اکران و تحلیل فیلم های مرتبط با بازارسرمایه ، معرفی کتب مرتبط با بازارسرمایه و برگزاری نشست های تخصصی جهت ارائه پایان نامه های مقطع ارشد و دکتری در حوزه بازار سرمایه و بورس اوراق بهادار کرده است.

این مرکز همچنین نسبت به طراحی و ارائه دوره جامع مهارت آموزی"‌ سرمایه گذاری موفق" برای آن‌ دسته از علاقه‌مندانی که مایل هستند به صورت اصولی، قاعده‌مند و در نهایت حرفه‌ای وارد امر کسب و کار بازار سرمایه و بورس اوراق بهادار شده ، مفاهیم اصولی را در کنار امور کاربردی فراگرفته، استعدادهای خدادادی خود را کشف کنند و توسعه دهند، اقدام کرده است.

دوره جامع " سرمایه گذار موفق" با کارگاه های ۱۲ گانه (به مدت ۱۴۰ ساعت) که منطبق بر سرفصل های مصوب کمیته راهبری آموزش بازار سرمایه و بصورت یک بسته جامع است ، در بازه زمانی ۶ ماهه  و ۳ ماهه برگزار می شود .

آشنایی با مفهوم سواد مالی ،مدیریت مالی، آشنایی با سرمایه گذاری در بازار سرمایه، آشنایی با علم اقتصاد، تجزیه و تحلیل صورت های مالی، تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، تابلوخوانی در سایت مدیریت فناوری بورس تهران، فیلترنویسی در سایت TSETMC ، آشنایی با مشتقات و کاربرد آن در مدیریت ریسک، استراتژی های معاملاتی در بورس اوراق بهادار و کارگاه مالی رفتاری، عناوین این دوره را تشکیل می دهند.

علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با مرکز آموزش کارگزاری بانک صنعت و معدن به شماره های ۸۸۷۷۳۲۱۴ و ۸۸۷۷۴۲۵۹  تماس بگیرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری