کالا

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز سه شنبه ۲۲ مردادماه، میزبان عرضه ۷۹ هزار و ۷۱۷ تن مواد پلیمری است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، طی این روز و در تالار مذکور ۳ هزار تن قیر، ۱۵ هزار تن وکیوم باتوم، ۹۸۳ تن مواد شیمایی و ۲۸ هزار تن لوب کات عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، ۱۲۶ هزار و ۱۷۰ تن ورق گرم، ۵ هزار و ۲۱۴ تن سبد میلگرد، یک هزار و ۵۰۰ تن شمش آلومینیوم، ۱۰ هزار تن شمش بلوم، ۶۸۰ تن شمش روی و۲ هزار و ۸۰ تن مس مفتول نیز در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود.

براساس این گزارش، تالار صادراتی بورس کالای ایران  هم در این روز عرضه ۱۵۰ تن عایق رطوبتی و ۱۷ هزار و ۵۸۵ تن قیر را تجربه می کند.

همچنین تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز یکشنبه ۲۰ مردادماه، میزبان دادوستد ۲۵ هزار و ۱۰۰ تن وکیوم باتوم بود. طی این روز و در تالار مذکور ۲۰ هزار و ۵۰۰ تن لوب کات، ۳ هزار و ۷۴۰ تن گوگرد، ۳۰ تن مواد پلیمری و ۵۰ تن مواد شیمیایی معامله شد.

شایان ذکر است تالار محصولات صنعتی و معدنی نیز در این روز معامله ۲هزار و ۱۸۰ تن مس کاتد، یک هزار و ۵۰۰ هزار تن مس کم عیار، ۱۲۰ تن سولفورمولیبدن، ۲۶۴ تن سبد میلگرد، ۶۶ تن میلگرد،۹۹۰ تن تیرآهن، ۸ هزار تن شمش بلوم و یک هزار و ۵۰۰ تن شمش هزار پوندی آلومینیوم را تجربه کرد. تالار صادراتی بورس کالای ایران هم در این روز شاهد معامله ۸۰ تن عایق رطوبتی و ۹۱۰ تن قیر بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا