سیمان

شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان در صورت های مالی ۳ماهه از رشد ۳هزار و ۷۸۲میلیارد و ۹۱۴میلیون ریالی پرتفوی بورسی خود خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان در اطلاعات و صورت های مالی ۳ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ با سرمایه ۴هزار و ۸۰۰میلیارد ریالی سود هرسهم را ۳۵ریال اعلام کرد.

این شرکت سود عملیاتی خود را ۱۶۵میلیارد ریال، سود خالص را ۱۶۶میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را ۲هزار و ۱۰۴میلیارد ریال منتشر کرده است.

«سیدکو» در اطلاعیه منتشر شده این شرکت از رشد ۳هزار و ۷۸۲میلیارد و ۹۱۴میلیون ریالی پرتفوی بورسی خود خبر داد.  در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس بهای تمام شده این دوره با افت ۱۸میلیارد و ۳۷۷میلیون ریالی مبلغ ۳هزار و ۹۵۷میلیارد ریال اعلام شده است. علاوه بر این ارزش بازار پرتفوی بورسی این شرکت با افزایش ۲هزار و ۱۶۶میلیارد ریالی به ۷هزار و ۷۴۰میلیارد ریال رسیده است.

این شرکت در دوره مالی ۳ماهه کل مبلغ واگذاری خود را ۱۵۷میلیارد و ۹۶۶میلیون ریال اعلام کرده است که سود این واگذاری ها به ۸۰میلیارد و ۸۶۶میلیون ریال رسیده است. علاوه بر این در صورت ریز معاملات سهام بورسی خریداری شده به مبلغ ۵۸میلیارد و ۷۲۳میلیون ریال بالغ شد.

«سیدکو» در تشریح سایر برنامه های با اهمیت برای دوره ۹ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ اعلام کرد که با توجه به تعدیل پیش بینی شرکت های تابعه طبق عملکرد واقعی ۶ماهه برای سال ۱۳۹۸ مبلغ ۲۹۱ریال سود هر سهم پیش بینی می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه