بانک اقتصاد نوین

مجمع عمومی عادی سالانه و فوق العاده بانک اقتصاد نوین در ۲۷مرداد۱۳۹۸ برگزار شد که در این مجمع صورت های مالی بانک تصویب و اعضای جدید هیات مدیره انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، بانک اقتصاد نوین در تاریخ ۲۷مرداد۱۳۹۸ مجمع عمومی عادی سالانه و فوق العاده خود را برگزار کرد.

این جلسه با دستور استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب هیات مدیره و ... برگزار شد.

زیان خالص این بانک یک هزار و ۹۵۹میلیارد ریال و زیان خالص هرسهم ۱۴۹ریال اعلام شده است. همچنین زیان انباشته پایان دوره آن نیز ۵هزار و ۸۳۶میلیارد ریال و زیان قابل تخصیص به مبلغ ۵هزار و ۸۳۶میلیون ریال  رسیده است.

در مجمع عمومی عادی فوق العاده اصغر پور متین، علیرضا بلگوری، ایمان فرجام نیا، مرتضی معیری حقیقی، غلامحسین احمدی، علی امانی و محمدعلی ایزدی به عنوان اعضای جدید هیات مدیره انتخاب شدند.

«ونوین» در مجمع عمومی عادی سالانه خود اعلام کرده است که قصد دارد در سال مالی۱۳۹۸، راهکارهایی برای بهبود ساختار مصارف بانک پیدا کند. همچنین منایع پایدار با حداقل بهای تمام شده و تخصیص آن از طریق به کارگیری ظرفیت های موجود در بازارهای موازی جهت کسب حداکثری بازدهی ممکن را جذب کند. علاوه بر این این بانک در نظر دارد از ظرفیت درآمدهای غیرمشاع به خصوص کسب درآمدهای کارمزدی استفاده کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع