.

شرکت دشت مرغاب در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ سود هر سهم را ۳۳۵ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، این شرکت سود عملیاتی را ۱۳۱میلیارد ریال، سود خالص را ۱۷ میلیارد و ۹۱۰میلیون ریال و زیان انباشته پایان دوره را ۱۱۳میلیارد و ۱۱۱میلیون ریال اعلام کرده است.

در این گزارش اهداف «غدشت» در سال مالی جدید حفظ سهم بازار شرکت در محصولات استراتژیک و همچنین افزایش فروش در محصولات گروه بسته بندی است.

از سوی دیگر تغییرات و نوسانات اخیر در بازار ارز، آثار بالقوه ای در بهای خرید مواد اولیه شرکت ایجاد خواهد کرد. لیکن به منظور حفظ سهم بازار، رویکرد مدیریت بر حداقل افزایش نرخ فروش، تا حدود پوشش بهای تمام شده است.

با توجه به نوسانات قیمتی اخیر، پیش بینی قابل اتکاء در خصوص بهای خرید مواد اولیه بسته بندی (شیشه، قوطی و سایر لوازم بسته بندی) وجود ندارد. ذکر این نکته ضروری است که با توجه به روند افزایش قیمت ها و تأثیر آن بر نهاده های کشاورزی، پیش بینی افزایش قابل توجه در نرخ خرید مواد اولیه کشاورزی در شش ماهه آتی نیز وجود دارد. لیکن به دلیل شرایط فعلی بازار، حدود ریالی افزایش بهای مواد اولیه قابلیت پیش بینی ندارد.

این شرکت اعلام کرد که در تغییرات بهای عوامل بهای تمام شده تولیدات از جمله نرخ مواد اولیه تره بار و بسته بندی در دوره مورد گزارش بسیار زیاد بوده است. لذا تا برقراری ثبات قیمتی در بازار مدیریت قادر به پیش بینی قابل اتکا در این خصوص نیست.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع