شاخص

شاخص بورس تهران با افزایش ۵۶۴۶ واحدی در آستانه ورود به کانال ۲۷۵ هزار واحدی قرار گرفت. شاخص هم وزن نیز با ۲۲۱۶ واحد افزایش به رقم ۷۵ هزار و ۹۳۷ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۱۹۹ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۵۸ هزار و ۶۱۱ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با افزایش ۹۲ واحدی به عدد سه هزار و ۶۵۳واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن ۴ میلیارد و ۹۷۹ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۳۷۱هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای فولاد، پارسان و رمپنا به ترتیب با ۳۸۰، ۲۸۷ و ۲۸۱ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای ونوین، های وب و شیران به ترتیب با ۲۲، ۱۰ و ۹واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز وتجارت، شپنا، خودرو،  خساپا و وپاسار پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، صنایع شیمیایی برترین گروه صنعت بود و خودرو و فلزات اساسی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، بورس تهران هم زمان با انتشار گزارش‌ ماهانه شرکت‌ها رشد ۵۶۴۶ واحدی را تجربه کرد و با ثبت عدد ۲۷۴ هزار و ۸۷۱ واحدی در آستانه ورود به کانال ۲۷۵ هزار واحد قرار گرفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار